Введіть кілька слів, щоб знайти вміст eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Останні пошуки
Технічна підтримка
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Про компанію

 

ETI_UA_Office

 

Концерн ETI - один зі світових лідерів з виробництва електротехнічного обладнання.

Історія заводу починається в 1950 році в місті Ізлаке, Словенія. У 2020 році концерн відзначив своє 70 річча. Зараз ETI має виробничі потужності в 9 країнах Європи, філії в 14 європейських країнах і партнерів у 60 країнах в усьому світі. На виробничих лініях забезпечений автоматизований 100% контроль всіх основних параметрів кожного пристрою. Висока надійність обладнання ETI підтверджена численними європейськими та міжнародними сертифікатами.

З 2003 року компанія ETI Україна є офіційним представництвом концерну в Україні. Протягом багатьох років роботи ми накопичили безцінний досвід, а наші співробітники - це висококласні фахівці та експерти своєї справи. Це дозволяє нам пропонувати комплексні рішення, починаючи від впровадження у виробництво нових товарів до контролю поставок і підтримки партнерів на всіх етапах угоди.

Широкий асортимент устаткування, що випускається, дозволяє ETI реалізовувати проєкти у сферах енергетики, промисловості, житловому і комерційному будівництві; в системах відновлюваної енергетики, силової електроніки, напівпровідникового устаткування та в інших напрямках.

Ми орієнтуємося на потреби ринку, тому постійно коригуємо асортимент і поповнюємо наш склад актуальною продукцією. Це дозволяє нам реалізовувати замовлення в найкоротші терміни.

ETI Україна несе відповідальність за виконану роботу і цінує довіру наших партнерів.

 

Сертифікат офіційного виробництва

 

Ваш кошик порожній.