Введіть кілька слів, щоб знайти вміст eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Останні пошуки
Технічна підтримка
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Захист масивів фотоелектричних систем

 

Говорячи про фотоелектричну систему 1500 V DC ми маємо на увазі різноманітні типи рішень та варіанти їх реалізації. Існує декілька способів перетворення DC напруги в АС.

 

Anže Jerman

Менеджер по продукції

 

1. Фотоелектричні систем 1500 V DC

 

Спосіб перетворення потужності визначає структуру системи та необхідний тип захисту. Загалом, фотоелектричні системи за типом перетворення потужності інверторами можна розділити на централізовані та стрінгові. Захист масивів фотоелектричних станцій є невід’ємною складовою системи з централізованим перетворенням потужності інверторами.

.

Рис.1 Захист фотоелектричного масиву 1500V DC

 

 

2. Захист масивів фотоелектричних станцій

 

 

Щити збору потужності від DC стрінгів поєднуються між собою на рівні масиву та мають бути захищені запобіжниками з характеристикою gPV. В даному випадку номінальний струм захисного пристрою для масиву буде залежати від вихідного струму кожного зі щитів збору потужності. Зважаючи на специфіку фотоелектричних систем, номінальні струми можуть бути вищими, ніж у випадку звичайного електрообладнання, оскільки дані системи можуть виробляти високу потужність генерації електроенергії. Саме тому ножові запобіжники NH gPV ідеально підходять та відповідають вимогам захисту геліосистем. Залежно від розміру фотоелектричної установки вихідний струм DC щитів збору потужності зазвичай знаходиться в діапазоні від 100А до 630А. Виходячи з напруги системи 1500 V DC запобіжники розроблені в габариті NHXL.

На рівні масиву дані запобіжники забезпечують захист кабельних систем DC струму. Захист повинен бути спроектований та вибраний таким чином, щоб запобігти пошкодженням у разі перевантажень або струмів короткого замикання. Характеристика gPV ідеально відповідає вимогам захисту завдяки швидкому часу спрацювання у випадку виникнення короткого замикання в колах DC струму, а повний діапазон захисту gPV характеристики забезпечить надійний захист для запобігання небажаним пошкодженням, які можуть спричинити спрацювання запобіжника в будь якій області часо-струмової характеристики.

Виходячи з цього, повнодіапазонна характеристика запобіжників gPV є ідеальним захистом для DC кабельних ліній фотоелектричних систем. Вона забезпечує захист від перевантаження, що може спричинити непередбачений перегрів лінії, а також захист від короткого замикання, що може бути наслідком будь-якої несправності фотоелектричної системи.

 

 

3. Приклад підбору захисного обладнання для PV масиву

 

Наведений нижче приклад показує, як вибрати правильний захист фотоелектричного масиву з точки зору номінального струму. Вибрані значення є інформативними для ілюстрації прикладу розрахунку.