Технічна підтримка
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Нові підлогові шафи ETI HXS системи SOLID GSX

Асортимент ETI поповнився новими металевими шафами HXS300 і HXS400 разом з широким асортиментом додаткових внутрішніх аксесуарів, що значно розширює сферу застосування всієї системи SOLID GSX.
.


Переваги:
• Висока універсальність і гнучкість конфігурації;
• З'ємна внутрішня касета з можливістю здійснювати збірку в майстерні або безпосередньо на об'єкті установки;
• Фронтальні і монтажні панелі вже адаптовані для обладнання ETI (автоматичні вимикачі, роз'єднувачі і т.д.);
• Швидка збірка;
• Ригельна трьохточкова  система блокування дверей з зубчастим механізмом з додатковою можливістю замикання ключем;
• З'ємна задня стінка корпусу шафи з литим поліуретановим ущільнювачем;
• Якісні мембранні сальники зверху і подвійні алюмінієві знизу;
• Пофарбовані порошковою фарбою, стійкою до ультрафіолетового випромінювання.
 

Підлогові шафи HXS серії SOLID GSX доступні в трьох  варіантах ширини (550 мм, 800 мм, 1050 мм) і глибиною 300 мм (корпус висотою 1850 мм) або 400 мм (корпус висотою 2000 мм). Шафи комплектуються монтажними панелями, внутрішніми касетами з електрообладнанням і шинною системою.

 

 

При глибині шафи 300 мм є можливість вибору між порожніми корпусами і корпусами з універсальною монтажною панеллю, вже встановленою всередині. Завдяки спеціальним отворам для кріплення, шафи можуть з'єднуватися між собою. Шафа кріпиться до стіни за допомогою спеціальних отворів на задній стінці або настінних тримачів, також його можна закріпити до підлоги через отвори в цоколі.


Можливість будь-якої конфігурації

 

Всі шафи системи SOLID GSX мають базове внутрішнє обладнання. Фальшпанелі CP, монтажні панелі PM і монтажні шини TH-S мають стандартні розміри і способи збірки. Їх можна використовувати в герметичних корпусах GT, 4XP160 для прихованого монтажу, 4XN160 для відкритого монтажу і в підлогових шафах HXS..
Широкий асортимент аксесуарів дозволяє адаптувати обладнання шафи до індивідуальних вимог.

Спеціальні фальшпанелі і монтажні панелі дозволяють значно скоротити час збірки, пластикові фальшпанелі CP x-x PF і універсальні монтажні панелі PM-F дозволяють встановлювати нестандартне обладнання.
Застосування шаф HXS дозволяє монтувати систему шин безпосередньо на задній стінці шафи. Це не тільки економить місце в шафі, а й значно спрощує розподіл енергії. Завдяки дотриманню відповідних відстаней і спеціальним ослабленням у бокових стінках  шафи, можна об'єднувати кілька шаф з допомогою струмоведучих шин.
Продумані дизайнерські рішення дозволяють реалізувати будь-яку конфігурацію HXS.


Будівельні рішення, що полегшують монтаж.


Загальні елементи і аналогічні рішення у всій системі SOLID GSX значно полегшують складання розподільних пристроїв.
Використання однотипних механізмів кріплення дозволяє рідше змінювати інструмент. Крім того, наявно багато дрібних деталей для позиціонування, та маркери які скорочують час збирання.
Система SOLID GSX дозволяє легко збирати і розбирати внутрішні касети цілком з обладнанням. Крім того, шафи HXS мають знімну задню стінку, яка необхідна для складання та підключення більших і складніших пристроїв, а також забезпечує зручність сервісного обслуговування.
Докладні інструкції описують спосіб монтажу обладнання, а спеціальні фальшпанелі і монтажні панелі з отворами для конкретного типу обладнання дозволяють заощадити час, необхідний для позначення місця установки.
.


 

    
Каталог
 

 


 

 

 
 
Ваш кошик порожній.